| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Mode | Automatic |
|---|---|
| Procession Thickness | 0.4mm~3.2mm |
| Size | 770*510*450 Mm |
| Speed | Adjustable |
| Splitter Speed | 0-400 |
| Cutting Thickness (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Size (mm) | 400*780*480 |
| Weight (Kg) | 55 |
| Cutting Speed (mm/s) | Manual |
| Guarantee (Year) | 1 |
| Model | SMTfly-1M |
|---|---|
| Weight (Kg) | 55 |
| Cutting Speed (mm/s) | Manual |
| Cutting Thickness (mm) | 0.6~3.5 |
| Size (mm) | 400*780*480 |
| Cutting Thickness (mm) | 0.3~3.5 |
|---|---|
| Cutting Type | V Groove |
| Board Material | Aluminum FR4 |
| Blade | Linear Blades |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | White |
| Blade Length | 480mm |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | plywood case |
| Die | Customize |
|---|---|
| Punching Force | 3-30T |
| Warranty | Free One Year |
| Type | Pneumatic |
| Power | 110/220V |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |