| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Number Of Blades | 3-9 Sets (customized ) |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | Option |
| Name | Multi Splitter PCB Separator |
|---|---|
| Cutting Length | Unlimited |
| Material For The Blades | HiIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Number Of Blades | 3-9 Sets (customized ) |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | Option |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Material For The Blades | HIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 Pairs |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Warranty | Machine Free For One Year |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Material For The Blades | HIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 Pairs |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Warranty | Machine Free For One Year |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Material For The Blades | HIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 Pairs |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Warranty | Machine Free For One Year |
| Power(W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Working Area | 460*460mm(standard) |
| Shipping | FOB / EXW/DHL |
| Dimension | Customized |
| Laser Brand | Optowave |
| Power(W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Working Area | 460*460mm(standard) |
| Shipping | FOB / EXW/DHL |
| Dimension | Customized |
| Laser Brand | Optowave |
| Power(W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Working Area | 460*460mm(standard) |
| Shipping | FOB / EXW/DHL |
| Dimension | Customized |
| Laser Brand | Optowave |
| Frame | Robust Frame Made Of Solid Iron |
|---|---|
| Cutting Speed | 400mm/s |
| Cutting Thickness | 0.6-3.5mm |
| Blade Material | High Speed Steel From Japanese |
| Guarantee | 12 Months |