| Blade | Multi Sets |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Type | Manual |
| Warranty | Free For One Year |
| Separate Thickness | 1.0-3.5mm |
| Blade | Multi Sets |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Type | Manual |
| Warranty | Free For One Year |
| Separate Thickness | 1.0-3.5mm |
| Control | Touch Screen Control |
|---|---|
| Type | Motor Driven |
| Warranty | One Year Without Charge |
| Blades Material | Japan High Speed Steel |
| Max Cutting Length | Unlimit |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Material For The Blades | HIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 Pairs |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Warranty | Machine Free For One Year |
| Name | Led Pcb Depaneler |
|---|---|
| Cutting Length | Unlimited |
| Number Of Blades | 16 /18 Pieces (made According To Customers Requirement ) |
| Brand Name | Chuangwei |
| Material Of Baldes | High Speed Steel |
| Power(W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Working Area | 460*460mm(standard) |
| Shipping | FOB / EXW/DHL |
| Dimension | Customized |
| Laser Brand | Optowave |
| Power(W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Working Area | 460*460mm(standard) |
| Shipping | FOB / EXW/DHL |
| Dimension | Customized |
| Laser Brand | Optowave |
| Max Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Blades Material | Japan High Speed Steel |
| Warranty | One Year Without Charge |
| Type | Motor Driven |
| Platform | Customized |
| Power(W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Working Area | 460*460mm(standard) |
| Shipping | FOB / EXW/DHL |
| Dimension | Customized |
| Laser Brand | Optowave |
| Power(W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Working Area | 460*460mm(standard) |
| Shipping | FOB / EXW/DHL |
| Dimension | Customized |
| Laser Brand | Optowave |