| Blades Material | High Speed Steel From Japan |
|---|---|
| Max .Cutting Length | Unlimited |
| Cutting Speed | 400 Mm /s |
| Voltage | 220 /110 V |
| Machine Size | 2180 * 620 * 960 Mm |
| Blade | Multi Sets |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Type | Manual |
| Warranty | Free For One Year |
| Separate Thickness | 1.0-3.5mm |
| Blades Material | High Speed Steel From Japan |
|---|---|
| Max .Cutting Length | Unlimited |
| Cutting Speed | 400 Mm /s |
| Voltage | 220 /110 V |
| Machine Size | 2180 * 620 * 960 Mm |
| Blade | Multi Sets |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Type | Manual |
| Warranty | Free For One Year |
| Separate Thickness | 1.0-3.5mm |
| Blade | Multi Sets |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Type | Manual |
| Warranty | Free For One Year |
| Separate Thickness | 1.0-3.5mm |
| Blade | Multi Sets |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Type | Manual |
| Warranty | Free For One Year |
| Separate Thickness | 1.0-3.5mm |
| Blade | Multi Sets |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Type | Manual |
| Warranty | Free For One Year |
| Separate Thickness | 1.0-3.5mm |
| Blades Material | High Speed Steel From Japan |
|---|---|
| Max .Cutting Length | Unlimited |
| Cutting Speed | 400 Mm /s |
| Voltage | 220 /110 V |
| Machine Size | 2180 * 620 * 960 Mm |
| Blades Material | High Speed Steel From Japan |
|---|---|
| Max .Cutting Length | Unlimited |
| Cutting Speed | 400 Mm /s |
| Voltage | 220 /110 V |
| Machine Size | 2180 * 620 * 960 Mm |
| Blade Length | 330mm |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade Moving | Hand Push |
| Cutting Accuracy | ±0.5mm |
| Cutting Type | V Groove |