| Name | Pcb Depanel |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | Cash , T/T , Paypal , Credit Card |
| Establish Year | 1999 |
| Max. Pcb Separation Length | 330mm |
| Max. Pcb Separation Length | 330mm |
|---|---|
| Name | PCB Depanelizer |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | T/T , Paypal , Credit Card |
| Delievery Time | 3-5 Days After Receive The Payment |
| Name | Semi-Auto PCB Punching Depaneling Machine |
|---|---|
| Working Area | 330×220 |
| Contribute(T) | 8 |
| Size | 800×730×1230 |
| Warranty | Free One Year |
| Name | Laser PCB Depaneler |
|---|---|
| Weight | 850kgs |
| Shipping | FOB / EXW |
| Laser | USA Brand Optowave |
| Power | 220V 380v |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Blades Shape | Circle Blade |
| Material | High Speed Steel Imports From Japan |
| Shipping Way | FOB / EXW (Made According To Customer's Requirement) |
| Warranty | Free For One Year |
| Trade Term | EXW / FOB |
|---|---|
| Min Order | 1 Set |
| Cutting Length | Unlimited |
| Separation Thickness | 0.8-3.0mm |
| Material | High Speed Steel |
| Material | High Speed Steel |
|---|---|
| Blades Type | Two Circle Blades |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | FOB / EXW |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Blades Shape | Circle Blade |
| Material | High Speed Steel Imports From Japan |
| Shipping Way | FOB / EXW (Made According To Customer's Requirement) |
| Warranty | Free For One Year |
| Max. Pcb Separation Length | 330mm |
|---|---|
| Name | Pcb Depanel |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | Cash , T/T , Paypal , Credit Card |
| Delievery Time | Within 3 Days After Receive The Payment |
| Name | PCB V-cut Separator Machine |
|---|---|
| Voltage | 110-220V |
| Max PCB Length | 200mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Working Air Pressure | 0.5-0.7Mpa |