| Warranty | One Year Free |
|---|---|
| Blade | Two Circular Blade |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Thickness | 1.0-3.5mm |
| Depaneling Length | Unlimit |
| Blade | Circular And Linear Blades |
|---|---|
| Cutting Speed | Manual Control |
| Cutting Thickness | 0.6-3.5mm |
| Blade Material | Imported Japan High Speed Steel |
| Dimension | 400*780*480mm |
| Separating Thickness | 1.0-3.5mm |
|---|---|
| Separating Length | 330mm |
| Warranty | One Year |
| Blade | Two Round Blades |
| Blade Life | 7-8 Months |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
|---|---|
| Cutting Length | Unlimit |
| Warranty | Free One Year |
| Components Height | Up To 50mm |
| Blade | Two Linear Blade |
| Separating Thickness | 0.6-3.5mm |
|---|---|
| Separating Length | 600mm |
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear And Circular Blades |
| Blade Life | 7-8months |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Cutting Thickness | O.3-3.5 |
| Cutting Capacity | Unlimit |
| Blade Material | Linear Blades From Japan |
| Blades Life | 7-8 Months |
| Blade | Linear |
|---|---|
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Capacity | Unlimit |
| Certification | CE ISO |
| Warranty | One Year |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Type | Automatic Type |
| Delievery Time | Within 3 Work Days |
| Characteristic | With Conveyor |
|---|---|
| Warranty | Free For One Year |
| Cutting Length | 460 Mm |
| Supply Ability | 80 Sets / Month |
| Establish Year | 1999 |
| Characteristic | With Conveyor |
|---|---|
| Warranty | Free For One Year |
| Cutting Length | 460 Mm |
| Supply Ability | 80 Sets / Month |
| Establish Year | 1999 |