| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade | Two Round Blades |
| Lead Time | 7 Day |
| Platform Size | 500*270mm |
| Platform Length | Customized |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade | Two Round Blades |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Thickness Capacity | 1.0-3.0mm |
| Cutting Length | Unlimit |
| Warranty | Free For One Year |
|---|---|
| Separating Thickness | 0.6-3.5mm |
| Separating Length | 460mm |
| Blade Type | Round And Linear |
| Power | 110/220V |
| Color | White |
|---|---|
| Vacuum Cleaner | Top Or Bottom(optional) |
| Routing Bit | 0.8/1.2/1.5/1.8/2.0mm |
| Standard Working Area | 450*350mm |
| PCB Material | FR1, FR4, MCPCB |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade | Linear |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Thickness | 0.3-3.5mm |
| Max Length | 400mm |
| Blade Material | Japan High Speed Steel |
|---|---|
| Separating Speed | Due To Operator Skill Level |
| Separating Thickness | 0.3-3.5mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Certification | CE ISO |
| Blade Material | Japan High Speed Steel |
|---|---|
| Separating Speed | Due To Operator Skill Level |
| Separating Thickness | 0.3-3.5mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Certification | CE ISO |
| Blade Material | Japan High Speed Steel |
|---|---|
| Separating Speed | Due To Operator Skill Level |
| Separating Thickness | 0.3-3.5mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Certification | CE ISO |
| Blade Material | Japan High Speed Steel |
|---|---|
| Separating Speed | Due To Operator Skill Level |
| Separating Thickness | 0.3-3.5mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Certification | CE ISO |
| Blade Material | Japan High Speed Steel |
|---|---|
| Separating Speed | Due To Operator Skill Level |
| Separating Thickness | 0.3-3.5mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Certification | CE ISO |