| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Name | Pcb Depaneler With Ce Certificate |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | T/T , Paypal |
| Delievery Time | 3-5 Days After Receive The Payment |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Name | PCB Depaneler With Ce Certificate |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | T/T , Paypal |
| Delievery Time | 3-5 Days After Receive The Payment |
| Material | High Speed Steel |
|---|---|
| Warranty | Free For One Year |
| System | Hand Push |
| Shipping Way | FOB / EXW |
| Establish Year | 1999 |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| Cutting Length | 330mm |
| MOQ | 1 Set |
| System | Hand Push |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Name | Pcb Depaneler With Ce Certificate |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | T/T , Paypal |
| Delievery Time | 7 Days After Receive The Payment |
| Product Name | Pcb Separator |
|---|---|
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Wooden Case |
| Product Name | Pcb Separator |
|---|---|
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Wooden Box |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Material | High Speed Steel |
| Name | Manual Pcb Depanel |
| Shipping Way | Option |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Cutting Length | 720 Mm |
| Material | High Speed Steel |
| Name | Manual PCB Depanelizer |
| Shipping Way | According To Customers Requirement |
| System | Automatic Type |
|---|---|
| Power | 110 / 220 V |
| MOQ | 1 Set |
| Material For The Blades | Hight Speed Steel |
| Separation Length | 460mm |