| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Lead Time | 7 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| Thickness | 1.0-3.5mm |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade | Two Circular Blade |
| Lead Time | 7 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade | Two Circular Blade |
| Lead Time | 7 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade | Two Circular Blade |
| Lead Time | 1 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| Warranty | Free For One Year |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Type | Automatic Type |
| MOQ | 1 Set |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade | Two Circular Blade |
| Lead Time | 7 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| System | Automatic Type |
|---|---|
| Warranty | Free For 1 Year |
| Delievery Time | Within 3 Days After Receive The Payment |
| Name | PCB Depaneling Machine |
| Establish | 1999 |
| Cutting Length | 330mm, , |
|---|---|
| Blades Shape | Circle Blades |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| MOQ | 1 Set |
| Warranty | Free For One Year |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Max . Pcb Cutting Length | Unlimited |
| Material | High Speed Steel |
| System | Moterized |
| Package | Plywooden Case |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Blades Shape | Linear Blades |
| Cutting Length | Unlimited |
| Application | Cutting Alum Board ,pcb , Led Panel ... |
| Warranty | Free For One Year |