| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Working Area | 450*350mm |
| Spindle | KAVO |
| Power | 220V, 4.2KW |
| Name | PCB Router Depanelizer |
| Application | FPC,FR4 Boards |
|---|---|
| Thickness | 0.1-1.0mm |
| Power | 220V Or 110V |
| Weight | 680KG |
| Color | White |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Application | FPC,FR4 Boards |
|---|---|
| Thickness | 0.1-1.0mm |
| Power | 220V Or 110V |
| Weight | 680KG |
| Color | White |
| Punching Force | 3-30T |
|---|---|
| Die | Customize |
| Warranty | One Year |
| Working Are | 330*220mm |
| Type | Pneumatic |
| Packaging Details | seaworthy plywood case,safe, no need to fumigated |
|---|---|
| Delivery Time | within 7 days after receipt the payment. |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 1200 sets/year |
| Place of Origin | Dongguan City, Guangdong province, China |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Punch Contribute (T) | 8 |
| Working Area (mm) | 460*320 |
| Size (mm) | 930*880*1230 |
| Packaging Details | seaworthy plywood case,safe, no need to fumigated |
| Die | Customize |
|---|---|
| Punching Force | 3-30T |
| Type | Pneumatic |
| Working Area | 460*320mm |
| Air Pressure | 0.5-0.7Mpa |