| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Product Name | PCB Punching Machine |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Optional |
| Warranty | Free For One Year |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| PCB Cutting Length (mm) | 600 |
| Cutting Speed (mm/s) | 200 |
| Cutting Thickness (mm) | 0.6~3.5 |
| Power Supply (V) | 110/220 |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| PCB Cutting Length (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Cutting Speed (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Cutting Thickness (mm) | 0.6~3.5 |
| Power Supply (V) | 110/220 |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | White |
| Blade Length | 480mm |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | plywood case |
| Application | FPC,FR4 Boards |
|---|---|
| Thickness | 0.1-1.0mm |
| Power | 220V Or 110V |
| Weight | 680KG |
| Color | White |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Application | FPC,FR4 Boards |
|---|---|
| Thickness | 0.1-1.0mm |
| Power | 220V Or 110V |
| Weight | 680KG |
| Color | White |