| Working Area | 330×220 |
|---|---|
| Contribute(T) | 8 |
| Size | 800×730×1230 |
| Warranty | One Year |
| Type | Pneumatic |
| Working Area | 330×220 |
|---|---|
| Contribute(T) | 8 |
| Size | 800×730×1230 |
| Warranty | One Year |
| Type | Pneumatic |
| Cutting Speed | 0-1000 Mm / S |
|---|---|
| Keyword | Punching Press |
| Origin | China |
| Pcb Size | 220x320mm |
| Product Weight | 150kg |
| Name | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB Area (mm) | 460*320 |
| Size (mm) | 930*880*1230 |
| Power Supply (V) | 110/220 |
| Weight (Kg) | 680 |
| Name | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB Area (mm) | 460*320 |
| Size (mm) | 930*880*1230 |
| Power Supply (V) | 110/220 |
| Weight (Kg) | 680 |
| Name | Punching Depaneling |
|---|---|
| Pressure | 8T |
| Size | 730 X 810 X 1700 Mm |
| Power Supply | 110/220 V |
| Depression | 0.45-0.7Pa |
| Punching Force | 3-10T |
|---|---|
| Die | Customize |
| Type | Pneumatic |
| Working Area | 330*220mm (can Customize) |
| Air Pressure | 0.5-0.7Mpa |
| Die | Customize |
|---|---|
| Punching Force | 3-30T |
| Type | Pneumatic |
| Working Area | 460*320mm |
| Air Pressure | 0.5-0.7Mpa |
| Die | Customize |
|---|---|
| Punching Force | 3-30T |
| Type | Pneumatic |
| Working Area | 330*220mm |
| Air Pressure | 0.5-0.7Mpa |
| Features | Customized |
|---|---|
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | FOB / EXW / CIF |
| Material | Hight Speed Steel |
| Payment Term | T/T |