| Model | CWPE |
|---|---|
| Punch Standard Tonnage (Tons) | 3 (can Custom Made Up To 30T) |
| Working Area (mm) | 330*220 (can Custom Made) |
| Voltage(V) | 110/220 |
| Working Air Pressure(Mpa) | 0.5-0.7 |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Working Area | 330×220 |
|---|---|
| Contribute(T) | 8 |
| Size | 730×810×1700 |
| Warranty | One Year |
| Type | Pneumatic |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Minimize Speed | Pneumatic |
| Contribute(ton) | 8 |
| Delivery Time | 5 Day |
| Packaging Details | plywooden case |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Minimize Speed | Pneumatic |
| Contribute(ton) | 8 |
| Delivery Time | 5 Day |
| Packaging Details | plywooden case |