| Model | CWPL |
|---|---|
| Contribute(ton) | 8 |
| Minimize Speed | Pneumatic |
| Packaging Details | Wooden case packing |
| Delivery Time | 5 days after receive the payment |
| Packaging Details | plywooden case |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T ,Paypal ,West Union ,L/C |
| Supply Ability | 300 sets/ month |
| Place of Origin | China |
| Model | CWPM |
|---|---|
| Minimize Speed | Pneumatic |
| Contribute(ton) | 8 |
| Delivery Time | 5 Day |
| Packaging Details | plywooden case |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Minimize Speed | Pneumatic |
| Contribute(ton) | 8 |
| Delivery Time | 5 Day |
| Packaging Details | plywooden case |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Size | 730 X 810 X 1700 Mm |
| Power Supply | 110/220 V |
| Depression | 0.45-0.70 Pa |
| Packaging Details | plywooden case |
| Packaging Details | plywooden case |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T ,Paypal ,West Union ,L/C |
| Supply Ability | 300 sets/ month |
| Place of Origin | China |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Delievery Time | 3-5 Days |
| Material | High Speed Steel |
| Advantages | Separate Pcb Withour Microstrees |
| Type | Automatic Type |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Punch Contribute (T) | 8 |
| Working Area (mm) | 460*320 |
| Size (mm) | 930*880*1230 |
| Packaging Details | seaworthy plywood case,safe, no need to fumigated |
| Application | FPC,FR4 Boards |
|---|---|
| Thickness | 0.1-1.0mm |
| Power | 220V Or 110V |
| Weight | 680KG |
| Color | White |
| Application | FPC,FR4 Boards |
|---|---|
| Thickness | 0.1-1.0mm |
| Power | 220V Or 110V |
| Weight | 680KG |
| Color | White |