| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |
| Color | White |
|---|---|
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Application | Cutting Pcb, Led Alum Board .PCBA... |
| Warranty | Free For One Year |
| Cutting Length | 330mm |
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade | Linear |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Thickness | 0.3-3.5mm |
| Max Length | 400mm |
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |