| Type | Fully Automatic |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Cutting Speed | 100/200/300/500 Mm/s |
| Cutting Thickness | 0.6-3.5 Mm |
| Sensor | IR Infrared Sensor |
| PCB Thickness | 0.6-3.5 |
|---|---|
| Blades Quantity | One Set With Round And Linear Blade |
| Warranty | 1 YEAR |
| Blade Lifetime | 7-8 Months |
| Power Supply(v) | 110/220 |
| Name | PCB Routing Machine |
|---|---|
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Name | PCB Routing Machine |
|---|---|
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Name | PCB Routing Machine |
|---|---|
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Name | PCB Routing Machine |
|---|---|
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Name | PCB Routing Machine |
|---|---|
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Cutting Length | 720mm |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| System | Manual Type |
| Warranty | Free For One Year |
| Delievery Time | Within 3 Days |
| Warranty | Free Of Charge For One Year |
|---|---|
| Blades | Linear And Round Type |
| Blade Life | 7-8 Months |
| Separating Thickness | 0.6-3.5mm |
| Separating Length | 460mm (can Customize) |
| Warranty | Free For One Year |
|---|---|
| Separating Thickness | 0.6-3.5mm |
| Separating Length | 460mm |
| Blade Type | Round And Linear |
| Power | 110/220V |