| Guarantee | Free One Year |
|---|---|
| Depaneling Length | Unlimit |
| Depaneling Thickness | 0.3-3.5mm |
| Platform | Can Customize |
| Power | 110/220V |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Minimize Speed | Manual |
| Delivery Time | 5 |
| Packaging Details | plywooden case |
| Delivery Time | 5 days after receive the payment |
| Model | CWV-1A |
|---|---|
| Pcb Cutting Length | 460 Mm |
| Cutting Speed | 100/200/300/500 Mm/s |
| Cutting Thickness | 0.6-3.5 Mm |
| Packaging Details | plywooden case |
| Model | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Minimize Speed | Manual |
| Machine Weight | 45/30 Kg |
| Packaging Details | plywooden case |
| Delivery Time | 7 day |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Depaneling Thickness | 0.6-3.5mm |
| Depaneling Length | 460mm(customize) |
| Blade | Linear And Circular Blades |
| Blade Life | 7-8 Months |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Type | Fully Automatic |
| Depaneling Thickness | 0.6-3.5mm |
| Depaneling Length | 460mm |
| Blade | Linear And Circular |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB Cutting Length (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Cutting Speed (mm/s) | Manual |
| Cutting Thickness (mm) | 0.6~3.5 |
| Size (mm) | 400*780*480 |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Machine Weight | 45/30 Kg |
| Minimize Speed | Manual |
| Minimize Thickness | 0.6-3.5mm |
| Packaging Details | plywooden case |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |