| Punching Machine Delievery Time | Within 7 Days |
|---|---|
| Contribute | 8 Ton |
| Type | Automatic |
| Product Warranty | 1 Year |
| Establish Year | 1999 |
| Name | PCB V-cut Separator Machine |
|---|---|
| Voltage | 110-220V |
| Max PCB Length | 200mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Working Air Pressure | 0.5-0.7Mpa |
| Name | PCB V-cut Separator Machine |
|---|---|
| Voltage | 110-220V |
| Max PCB Length | 200mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Working Air Pressure | 0.5-0.7Mpa |
| Name | PCB V-cut Separator Machine |
|---|---|
| Voltage | 110-220V |
| Max PCB Length | 200mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Working Air Pressure | 0.5-0.7Mpa |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Name | Pcb Depaneler With Ce Certificate |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | T/T , Paypal |
| Delievery Time | 7 Days After Receive The Payment |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Name | Pcb Depaneler With Ce Certificate |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | T/T , Paypal |
| Delievery Time | 7 Days After Receive The Payment |
| Cutting Length | 720 |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Warranty | Free For One Year |
| Establish Year | 1999 |
| Blades | Linear And Circle Blades |
| Cutting Length | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Warranty | Free For One Year |
| Establish Year | 1999 |
| Blades | Linear And Circle Blades |
| Cutting Length | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Warranty | Free For One Year |
| Establish Year | 1999 |
| Blades | Linear And Circle Blades |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Name | PCB Depaneler With CE Certificate |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | T/T , Paypal |
| Delievery Time | 3-5 Days After Receive The Payment |