| Spindle | 50000rpm/min |
|---|---|
| Screw | TBI Precision Ground Ball Screw Imports |
| PCB Size (max) | 322mm*322mm |
| PCB Thick (max) | 5mm |
| LENS | Computar EX2C |
| Blade | 9 Pairs |
|---|---|
| Blades Material | Japan High Speed Steel |
| Warranty | One Year |
| Type | Motor Driven |
| Max Cutting Length | Unlimit |
| Blades | 9 (more Or Less) |
|---|---|
| Type | Motor Driven |
| Warranty | One Year Without Charge |
| Blades Material | Japan High Speed Steel |
| Max Cutting Length | Unlimit |
| Blade | 9 Pairs |
|---|---|
| Blades Material | Japan High Speed Steel |
| Warranty | One Year |
| Type | Motor Driven |
| Max Cutting Length | Unlimit |
| Blade | 9 Pairs |
|---|---|
| Blades Material | Japan High Speed Steel |
| Warranty | One Year |
| Type | Motor Driven |
| Max Cutting Length | Unlimit |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Depaneling Thickness | 0.3-3.5mm |
| Depaneling Length | 330mm |
| Blade | Linear Blade |
| Type | Pneumatic |
| Type | Manual |
|---|---|
| Blade | Linear And Round Blades |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Warranty | Free One Year |
| Depaneling Speed | Manual Control |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Depaneling Thickness | 0.3-3.5mm |
| Depaneling Length | 330mm |
| Blade | Linear Blade |
| Type | Pneumatic |
| Blade | Round And Linear |
|---|---|
| Blade Life | 7-8 Months |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Warranty | Free One Year |
| Power | 110/220V |
| Separating Thickness | 0.6-3.5mm |
|---|---|
| Separating Length | 600mm (customize) |
| Warranty | One Year Free |
| Blade | Circular And Linear |
| Type | Automatic |