| Name | Desktop PCB Router |
|---|---|
| Warranty | Free One Year |
| PCB Max Size | 650*450mm |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |
| Name | Desktop PCB Router |
|---|---|
| Warranty | Free One Year |
| PCB Max Size | 650*450mm |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| PCB Cutting Length (mm) | 330 |
| Cutting Speed (mm/s) | 0-400 |
| Cutting Thickness (mm) | 0.6~3.5 |
| Power Supply (V) | 110/220 |
| Name | Desktop PCB Router |
|---|---|
| Warranty | Free One Year |
| PCB Max Size | 650*450mm |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |
| Type | Automatic |
|---|---|
| Warranty | Free Of Charge For One Year |
| Trade Term | EXW/FOB/CIF |
| Color | White |
| Brand | Chuangwei |
| Max . Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Warranty | Free For One Year |
| System | Moterized Pcb Separation |
| Shipping Way | FOB / EXW ( Made According To Customer's Requirement) |
| Establish Year | 1999 |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Power(W) | 10/12/15/17W |
|---|---|
| PCB Size | 600*460mm(max) |
| Cutting Stress | 0 |
| Laser Scanning Speed | 2500mm/s (max) |
| Name | Laser PCB Separator |
| Color | White |
|---|---|
| Program | Teaching Box |
| PCB Max Size | 400*400mm(Could Be Customized Made) |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | Desktop PCB Router |
| Power Supply | 220/110V |
|---|---|
| Function | Automatic |
| Packaging Details | plywooden case |
| Delivery Time | 3 days after payment receipt |
| Payment Terms | T/T ,Paypal ,West Union ,L/C |