| Product | V-Cut PCB Separator |
|---|---|
| Brand | Chuangwei |
| Color | White |
| Cutting Length Max | 430mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Motor Power | 250W |
| Max PCB Size | 650*400mm |
| Color | White |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| PCB Material | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| PCB Material | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| PCB Material | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Function | Laser Depaneling |
|---|---|
| Advantage | Smooth Edge |
| Machine Weight | 1500kgs |
| Operation System | Windows 7 |
| Power | 220V 380v |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB Thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | Morning Star Or KAVO |
| Cutting Precision | 0.1mm |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |