| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Cutting Thickness (mm) | 0.3~3.5 |
|---|---|
| Cutting Type | V Groove |
| Board Material | Aluminum FR4 |
| Blade | Linear Blades |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Automatic |
|---|---|
| Cutting Length | Optional |
| Color | White |
| Weight | 55KG |
| Packaging Details | Plywooden Case |
| Packaging Details | Plywooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Color | White |
|---|---|
| Power | 220V |
| Application | FR4,Aluminum |
| PCB Type | V Groove |
| Blade Type | Linear |
| The Longest Minimize | 450mm |
|---|---|
| Minimize Thickness | 1.0-3.5mm |
| Machine Weight | 200KG |
| Warranty | 1 Year |
| Blade Material | High Speed Steel From Japan |