| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |
| Name | PCB Laser Cutting Machine |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Laser | 355nm |
| Name | Moving Blade Type V-cut PCB Separator Automatic PCB Depaneling |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear Blade |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill |
| Name | Moving Blade Type V-cut PCB Separator Automatic PCB Depaneling |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear Blade |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill |
| Name | Moving Blade Type V-cut PCB Separator Automatic PCB Depaneling |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear Blade |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill |
| Name | Moving Blade Type V-cut PCB Separator Automatic PCB Depaneling |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear Blade |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill |
| Name | PCB Cutting Machine |
|---|---|
| Blade | Linear Blade |
| Warranty | One Year |
| Cutting Length | 200mm |
| Frame | Solid Iron Robust Frame |
| Name | PCB Cutting Machine |
|---|---|
| Blade | Linear Blade |
| Warranty | One Year |
| Cutting Length | 200mm |
| Frame | Solid Iron Robust Frame |
| Name | PCB Cutting Machine |
|---|---|
| Blade | Linear Blade |
| Warranty | One Year |
| Cutting Length | 200mm |
| Frame | Solid Iron Robust Frame |