| Name | Pcb Depanel |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | Cash , T/T , Paypal , Credit Card |
| Establish Year | 1999 |
| Max. Pcb Separation Length | 330mm |
| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | White |
| Condition | New |
| PCB Max Size | 650*450mm(Could Be Customized Made) |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Marble |
|---|---|
| Surface Finish | ESD Paint |
| Voltage | 110V/220V |
| Machine Weight | 1500kgs |
| Warranty | 1 Year |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| Color | White |
| Max PCB Length | 330mm |
| PCB Thickness | 1.0-3.5mm |
| Brand | CW |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |