| Package Details | Plywooden Case |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Cutting Length | Unlimited |
| Cutting Thickness | 1.0-3.5mm |
| Material | High Speed Steel |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Option |
| Warranty | Free For One Year |
| Color | White |
|---|---|
| PCB Thickness | 0.4-3.5mm |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Cutting Length | 200mm |
| Name | PCB Depaneling Machine |
| Name | Pcb Separator Machine |
|---|---|
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Certificate | CE Certificate |
| Blades Shape | Linear ( Two Pieces ) |
| Cutting Length | 200mm / 330mm / 400mm / 450mm / 480mm |
| Name | PCB V-cut Separator Machine |
|---|---|
| Voltage | 110-220V |
| Max PCB Length | 200mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Working Air Pressure | 0.5-0.7Mpa |
| Name | PCB V-cut Separator Machine |
|---|---|
| Brand | CW |
| Voltage | 110-220V |
| Max PCB Length | 200mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | PCB V-cut Separator Machine |
|---|---|
| Pcb Cutting Length | 460 Or 600 Mm |
| Cutting Speed | 100/200/300/500 Mm/s |
| Cutting Thickness | 0.6-3.5 Mm |
| Power Supply | 110/220 V |
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |
| Advantage | Cutting Thick Board With Lowest Stress |
|---|---|
| Cutting Length | 200mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free For One Year |